Clayo Clinic
CS dropdown
Menu
Clayo Clinic Clayo Clinic Clayo Clinic
Clayo Clinic

Jeden z nejzkušenějších tuzemských embryologů a významný inovátor oboru Daniel Hlinka otevírá vlastní centrum asistované reprodukce. Jeho rodinná klinika CLAYO CLINIC v sobě spojuje přívětivý přístup, špičkovou práci zkušených odborníků a nejmodernější technologie, na jejichž vývoji se v průběhu praxe sám podílel.

Zkušenosti

V péči předního česko-slovenského embryologa

Duší kliniky je průkopník česko-slovenské humánní embryologie MVDr. Daniel Hlinka, PhD., který v roce 1993 stál u početí prvního dítěte metodou ICSI u nás. Již více než 35 let pomáhá plnit párům, které nemohou počít, sny o vlastní rodině. A nyní své zkušenosti vkládá do vlastní kliniky. Kromě pana Hlinky se o vás během návštěv CLAYO CLINIC postará také tým špičkových lékařů a sester a vaše osobní koordinátorka, která s vámi bude po celou dobu, vše vysvětlí a pomůže zmírnit případné obavy. Všichni se na čas staneme vaší rodinou. Než si založíte tu svou.

  • Tým špičkových lékařů a sester
  • Osobní koordinátorka
  • Rodinná atmosféra
MVDr. Daniel Hlinka, PhD.

MVDr. Daniel Hlinka, PhD.

Clayo Clinic

Inovace

Zkušenosti podpořené technologiemi

Doktor Hlinka v průběhu své praxe přispěl oboru embryologie mnoha významnými inovacemi, které postupně převzali další odborníci. Snažíme se být vždy o krok napřed. Nyní se svým týmem pracuje na vývoji vlastního AI systému - neinvazivního nástroje poháněného umělou inteligencí, který naprosto spolehlivě vypočítá vaši šanci na početí a dokáže tak předpovědět ideální postup léčby. Díky tomu vám zajistíme tu nejkvalitnější péči a maximalizujeme úspěch otěhotnění. 

  • Empatie na prvním místě
  • Moderní způsoby léčby
  • Námi navržené technologie

Garance

Máme společný cíl a jsme šťastní, když se daří

Víme, že cesta každého páru k početí je individuální a nezalekneme se ani složitějších případů. Díky širokým zkušenostem a moderním technologiím vám dokážeme v průběhu celého procesu poskytnout přesné informace, a tím snížit vaši psychickou i finanční zátěž. Zastáváme totiž názor, že čím více od nás budete vědět, tím lépe se můžete soustředit na plánování vaší rodiny.

  • Systém garance predikovaného výsledku
  • Transparentní ceník
  • Férový a citlivý přístup

Jak to u nás vypadá

Projděte si nové prostory
naší kliniky

Aktuality

Sledujte nás

MVDr. Daniel Hlinka, PhD.

Daniel Hlinka patří mezi pionýry humánní embryologie u nás i na Slovensku. V roce 1993 se mu jako prvnímu podařilo úspěšné oplodnění ženského vajíčka metodou ICSI (při této metodě se pod mikroskopem do vajíčka přenese předem vybraná spermie) a od té doby sbíral zkušenosti jako embryolog v několika předních klinikách asistované reprodukce.

V embryologických kruzích je doktor Hlinka známý zejména díky zavedení mikromanipulačních metod do praxe a dalších progresivních technologických inovací. Za všechny jmenujme například analýzu vývoje embryí pomocí snímání Time-laps nebo metodu OptimFert pomáhající správnému načasování tranferu.

V roce 2009 spoluzaložil IVF kliniku Prague Fertility Centre v Praze. Poslední 3 roky se intenzivně věnuje vývoji umělé inteligence CATI (Cognitive Automation of Time-lapse Images), která neinvazivně sleduje, hodnotí a vybírá nejvhodnější embrya, což výrazně zvyšuje šance na otěhotnění.

Praxe

2009 – 2021 CEO, Ředitel IVF laboratoří, Prague Fertility Centre
2003 – 2009 Senior embryolog, Pronatal
2002 – 2003 Ředitel embryologické laboratoře, Repromeda
2001 – 2002 Ředitel IVF laboratoře, IVF Czech republic
1990 – 2001 Ředitel IVF laboratoře, Centrum asistované reprodukce Košice
1984 – 1990 Výzkumný pracovník, Experimentální výzkumné centrum Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Člen ESHRE – European Society of Human Reproduction and Embryolog (od roku 2008 )
Člen atestační komise pro obor klinická embrylogie (od roku 2016)

Vzdělání

1996 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, udělen titul Ph.D.
1983 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, udělen titul MVDr.
Clayo Clinic
Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás.

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás.

Jak Vás budeme oslovovat
Clayo Clinic
Nepovinné
Clayo Clinic
Nepovinné
O jakou IVF léčbu máte zájem?
Nebo se nás můžete na cokoli zeptat:
Clayo Clinic
Veškerá komunikace je šifrovaná pomocí SSL a řídí se pravidly Ochrany osobních údajů (GDPR)
Odeslat formulář

Navštivte nás

Máme uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami v ČR

Certifikáty, partneři a auditoři