Clayo Clinic
HU
Menu
Clayo Clinic Clayo Clinic Clayo Clinic
Clayo Clinic

Pomáháme vám splnit si sen o vlastní rodině

Můžeme pomoci téměř všem, chce to jen trpělivost a důvěru. Svěřte se do zkušených rukou odborníků, kteří umí nabídnout řešení i ve chvílích, kdy ztrácíte naději.

Zachování plodnosti

Zamrazte si vajíčka nebo spermie. Pojistěte si reprodukční budoucnost.

Nejste zatím připraveni založit rodinu? Zdravotní stav vám nemusí v budoucnu umožnit zplodit dítě? Máte sedavé povolání anebo holdujete adrenalinovým sportům, které mohou ohrozit vaši plodnost? Ať máte důvody jakékoliv, zmrazíme vaše spermie či vajíčka. Můžete je mít uloženy až několik desítek let a jakmile pro vás nastane ta správná chvíle, dají se velmi jednoduše rozmrazit a použít.

O nás

Moderní klinika v Praze

CLAYO CLINIC je moderní klinika léčby neplodnosti s rodinným zázemím a příjemnou atmosférou. V čele stojí její zakladatel a významný inovátor oboru doktor Daniel Hlinka, který změnil život tisícům párů. A může změnit i ten váš.  

Sledujte nás

„Po dlouhých letech zoufalství a neúspěšných IVF cyklech na jiné klinice jsme se konečně dočkali našeho zázraku! Jsme s manželem neuvěřitelně vděční celému týmu Clayo Clinic, a hlavně chceme poděkovat paní doktorce Jarošové a panu doktorovi Hlinkovi. Paní doktorka Jarošová je opravdu skvělá profesionálka a hotový poklad! Pan doktor Hlinka umí zase dělat zázraky v laboratoři. Navíc se nám oba při každé návštěvě osobně věnovali a vše nám vysvětlili. Takže jsme poprvé přesně věděli, co nás čeká, a hlavně bylo uklidňující vědomí, že je výborně postaráno i o naše embryjka. ❤️ Jejich vývoj nám pan doktor Hlinka ukázal i vysvětlil. Viděli jsme i naše embryo, které pan doktor vybral k transferu, což mi ještě více pomohlo uvěřit, že to dobře dopadne.
Celý tým kliniky je skvělý! Dnes s manželem čekáme naše první vytoužené dítě! Je to neuvěřitelný pocit štěstí, který bychom nikdy nezažili bez pomoci Vaší kliniky. Přejeme Clayo Clinic další tisíce malých zázraků!"

"O Clayo Clinic jsme se dozvěděli díky Dr. Hlinkovi a hned nám bylo jasné, že je to klinika přesně pro mě. Během procesu jsem se setkala s koordinátorkou Mirnou, dr. Jarošovou a panem embryologem. Všichni mě velmi příjemně překvapili! Úspěch se dostavil hned při prvním pokusu a teď už čekáme náš malý zázrak!"

Clayo Clinic
Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás.

Chcete vědět víc? Jsme tu pro Vás.

Jak Vás budeme oslovovat
Clayo Clinic
Nepovinné
Clayo Clinic
Nepovinné
O jakou IVF léčbu máte zájem?
Nebo se nás můžete na cokoli zeptat:
Clayo Clinic
Veškerá komunikace je šifrovaná pomocí SSL a řídí se pravidly Ochrany osobních údajů (GDPR)
Odeslat formulář

Navštivte nás

Máme uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami v ČR

Certifikáty, partneři a auditoři